Черги у Коломийському районному ЦНАПі зникнуть

Саме так, на думку влади, виглядає спрощення виготовлення документів. У черзі до Центру надання адмінпослуг можна простояти цілий день. Люди скаржаться, та ситуація не міняється. За допомогою звернулися до НК.Пані Роксолана подала заяву на виготовлення паспорта більше місяця тому. Працівники установи її документи загубили. Дівчина в паніці: через відсутність паспорта не може отримати диплом.

« Підемо в міліцію писати заяву, іншого виходу тут немає. Де вони поділися, вони в воздух не полетіли.Хто це буде ходити, коли це буде ходити. Як, ну як це?Штраф маєм платити ще за… Ну чому так? Чо така халатність до роботи?», – скаржаться люди

Раніше більшість послуг мешканці району могли отримати у сільських радах, тепер всі змушені їздити в Коломию. Пан Сергій вже другий день намагається подати документи на приписку.

«Отак і бігаємо, взад – вперед, Людьми тако крутять, туда – сюда, туда-сюда, просто бігаємо, а толку з того нема ніякого.Вчера такої черги було, шо я думав, шо її відти разом з тим столом винесут». – Каже пан Сергій.

Жодних зразків заповнення документів на стендах немає, а в кабінет за бланком не пускають, тому черга рухається дуже повільно. Людям вривається терпець.

«Тут мені страшно, мені страшно.

Я тільки що зайшла, ви сказали: «Вийдіть, я втомилася!» ( Я вам не сказала)Я шо ж, не робіть з мене дурну», – кажуть люди, які стоять  в черзі.

Журналісти НК з’ясовують, чому робота установи організована так погано. Нам пояснюють, що краще надавати послуги, мовляв, не можуть, бо не вистачає працівників. Обіцяють, що проблему черг будуть вирішувати.

«Наша адміністрація працює над цим, шукають людей, щоб когось переводити на посади», – каже адміністратор ЦНАП Анна Филипів.