nkontrol_chern_2206

Чернівчан тероризують безпритульні собаки

Із десяток дворових собак на вулиці Пумнула лякають містян, а особливо дітей, – зграї чотирилапих біжать за перехожими, здіймають ґвалт, хапають за ноги.

«Вбивати тварин –  не гуманно. Все ж до Європи йдемо, – вважає чернівчани Володимир. – Але контролювати чисельність безпритульних собак потрібно. І це  обов’язок міської ради».

Особливо небезпечно гуляти вулицею Пумнула ввечері – тоді пси особливо активні. Хоча у зграях не тільки безпритульні собаки – на вулиці бігають і дворові тварини, з ошийниками.

«Ми будемо тварин стерилізувати, це призведе до поступово зниження їхньої кількості,  –  повідомила  інженер КП «Притулок для тварин» Анжела Косован. – Для цього будемо формувати комісії, виїжджати на місця. Вбивати собак ніхто не буде».

Також фахівець закликала самих чернівчан більш відповідально ставитися до тварин, багато з яких опинилися на вулиці, бо господарі викинули їх з дому.

«Одна стерилізація коштує близько 500 гривень. Ми витрачаємо ці кошти, а люди хочуть, щоб собак потім вбивали. При цьому самі викидають тварин на вулицю», – резюмувала Анжела Косован.