Чи готовий Житомир до опалювального сезону?

Кабінет міністрів України оголосив про початок опалювального сезону з 15 жовтня. Чи готовий Житомир до запуску опалення перевірив «Народний контроль».

Активісти Житомирського осередку «Народного контролю» відвідали мікрорайон Малікова, де мешкають близько 13 тисяч людей, які підключені до центрального опалення.

«Народний контроль» швидко знайшов недобудовану теплотрасу, яку видно з центральної вулиці мікрорайону. Мешканці розповідають, що ремонт теплотраси мав початися ще літом, але насправді роботи почали вестися нещодавно. Активісти побачили, що тільки частина теплотраси є змонтованою і хоча робітники активно ведуть роботи, не зрозуміло чи встигнуть вони закінчити прокладання теплотраси до початку опалювального сезону, який анонсував уряд.

«Ця ситуація обурлива. Близько 13 тисяч людей залишаються без опалення. Влада на сьогодні має зробити все можливе, аби у мешканців мікрорайону опалення з’явилося у встановлені законодавством терміни», – коментує ситуацію Світлана Пахольчук, голова Житомирської обласної організації «Народного контролю».