Чинна виборча система написана під олігархів, – Данильчук

У Луцьку відбулася всеукраїнська акція «Ні! Виборам за законом Януковича в Луцьку». Участь у ній взяли активісти місцевих організацій політичних партій, зокрема і представники «Народного контролю».

Очільник партії, депутат міської ради Павло Данильчук виступив із закликом об’єднатися і разом відстоювати виборчу реформу, яка передбачає відкриті списки.

«Нам потрібно об’єднуватися, бо зі старою виборчою системою нам просто покажуть «дулю» на виборах. Зараз стоїть основне завдання – змінити якість політики, провести нових людей, які пройшли Майдан та війну, і які не розчарувалися, не виїхали за кордон, які хочуть змінювати країну тут на місцях», – сказав керівник «Народного контролю».

Він зазначив, що з чинною виборчою реформою ситуація буде плачевна.

«Якщо нічого не зміниться – вибори знову виграють олігархи, просто поділять між собою округи, а ми візьмемо участь, як статисти. Тому нам потрібно об’єднуватися в одну потужну силу, щоб разом подолати олігархат», – вважає Данильчук.

Під час акції відбувалося роз’яснення виборчої реформи, поширення інформаційних листівок та збір підписів під зверненням до депутатів Луцької міської та Волинської обласної рад.