Член «Народного контролю» на Прикарпатті обраний старостою села

У неділю, 2 квітня, відбулися вибори старост у деяких новостворений ОТГ. У П’ядицькій ОТГ, що на Коломийщині, посаду старости у селі Великій Кам’янці отримав член «Народного контролю» Мирослав Адамський.

Місцеві жителі перемогу Мирослава Адамського коментують так: «За час головування у сільраді Мирослав Адамський затіяв та втілив стільки нових проектів, що ніхто сьогодні навіть не насмілиться піти на цю посаду після нього, оскільки розуміє, що довести всі ці починання до кінця під силу лише Адамському”.

Лише за кілька років головування у Великокам’янецькій сільраді Мирослав Адамський і справді здобув немало.

«Його заслуги перед громадою важко переоцінити. За неповні 3 роки він зумів повністю електрифікувати село, зробив ремонт і опалення сільського спортзалу та бібліотеки. Зробив ремонт сільської ради та перевів її, а також амбулаторію, на тверде паливо. Розпочав ремонт додаткового відділення дитячого садочка. Завдяки старанням Мирослава Адамського половина села має централізоване водопостачання. Крім того, після подій на Майдані саме під керівництвом Мирослава Адамського у селі збудували будинок для сім’ї Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука. Ця людина на своєму місці. Багато завдяки йому зроблено у селі, і ще багато необхідно зробити. І я знаю, що він зробить. Адже своїми діями на посаді сільського голови на ділі показав, як повинна діяти влада в інтересах громади», – каже військовослужбовець 30-ї механізованої бригади ЗСУ, житель Великої Кам’янки Володимир Чопик.

Вся Коломийська команда «Народного контролю» щиро вітає Мирослава Адамського з перемогою та бажає йому терпіння і наснаги для плідної роботи на користь місцевої громади та всієї України!