Чотири роки Україна чекає на вироки топ-корупціонерам, – Добродомов

Жодна корупційна справа пов’язана з топ-посадовцями не доведена до кінця, проте за кілька місяців влада створила справу проти Михайла Саакашвілі.

Про це в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«У стінах парламенту ми знімали недоторканність Добкіна, що з цією справою? А справа Бойка? Справа Бакуліна, по якому взагалі цікава історія. Екс-заступник голови компанії «Нафтогаз України» Олександр Кацуба, який фігурує у справі розкрадання нафтопродуктів, пішов на угоду зі слідством. Він заплатив 100 млн з інкримінованих йому понад 1 млрд доларів. А також він видав старших партнерів справи щодо закупівлі так званих «вишок Бойка». Де ці всі справи, які мають фактаж та докази?» – наголошує нардеп.

Добродомов додав, що жодної реформи прокуратури та судової системи в країні не відбулося.

«Я зараз їжджу регіонами України, вже проїхав 13 областей. Приходять на зустрічі багато людей, і вони не відчувають себе захищеними в українських судах. Люди не бачать реформи правоохоронної системи. Якщо чинна влада дозволяє собі влаштовувати судилище над президентом (екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, – ред.), людиною, яку поважають у всьому світі, то що тоді ця влада може зробити з кожним з нас?» – констатував він.