Цією Верховною Радою керує президент України, – Добродомов

Порядок денний парламенту готується в Адміністрації президента, де Петро Порошенко визначає, що потрібно голосувати.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Український парламент керується ззовні, а саме президентом. Порядок денний Ради теж не готується на Погоджувальній раді, а формується на Банковій. Адже коли президенту потрібно прийняти якесь рішення – це дуже швидко організовують. Коли йому треба свого кума генпрокурором призначити, будь ласка, за один день усе голосують. А коли запитуєш, чому передвиборчі обіцянки не виконуються, кажуть немає часу, не встигаємо», – зазначив нардеп.

Як приклад, Добродомов розповів про створення Антикорупційного суду.

«Два роки тому була проголосована так звана судова реформа. Де було чітко записано створення Антикорупційного суду. Але треба було проголосувати окремий законопроект. Потім президент і його фракція почали розповідати про те, що цей суд нам не потрібний. Проте коли в МВФ сказали, що грошей не дадуть, влада відразу спохватилась. Бо без тих грошей немає, як діри позакривати в бюджеті після їхнього господарювання», – резюмував парламентарій.