Цього року в корупціонерів конфіскували 61 тисячу гривень, – Добродомов

Влада обіцяла подолати корупцію, натомість, вона її очолила.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Влада запланувала конфіскувати 4,76 мільярда гривень, а за п’ять місяців 2018 року забрали лише 61 тисячу. От і вся боротьба з корупцією. Проте, щодня з екранів телевізорів ми чуємо, як генпрокурор бореться з корупцією. Президент любить розповідати про успіхи, тепер вже й прем’єр вирішив перед виборами викорінити корупцію на митниці. Розмови є, а результатів немає. Навіть більше, торік лише двох топ-чиновників посадили за корупцію. Та й ті голови райдержадміністрацій», – наголосив нардеп.

Добродомов переконаний, результатів немає, адже ключові посади в державі роздаються за партійними квотами, а не за професійними ознаками.

«Тому ми подали законопроект, який зобов’яже кандидатів в президенти показати претендентів на ключові посади ще до виборів. Це міністри оборони та закордонних справ, голова Нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. «Народний контроль» наполягає на тому, аби кандидати в президенти під час виборів показували кандидатів на ці посади. І це мають бути люди, які не були раніше в політиці, а є професіоналами своєї справи. Наша партія буде йти саме таким шляхом», – констатував Добродомов