Цьогоріч маємо кращий показник перевиконання бюджету, аніж у 2016-му, – Ковч

Завдяки перевиконанню бюджету-2017 Львівщина має додатково ще понад 50 млн грн. Половину від цієї суми планують скерувати на медицину.

Про це, перед позачерговою сесією Львівської обласної ради 25 жовтня, повідомив керівник фракції «Народний контроль» Андрій Ковч.

«На сесії будемо голосувати за перевиконання бюджету та розподілення цих коштів. Ми планували й передбачали таку ситуацію. І врешті цифра навіть перевищила наші очікування. Цьогоріч перевиконання бюджету становить 8,1%. Це значить, що Львівщина матиме ще понад 50 млн грн, які скерує по різних напрямках. Це кращий показник, аніж був у 2016 році», – розповів депутат.

За його словами, 25 млн грн скерують у медичну сферу. Ще частину — на компенсацію заходів по енергозбереженню і 14 млн грн – на дороги.

«Звісно, 14 мільйонів для доріг – це небагато, але вже зараз маємо дуже нестабільну погодну ситуацію з дощами, підвищеною вологістю, коли проводити ремонти не можна. Але за ті сонячні дні, що ще будуть, встигнемо освоїти до кінця року ці кошти», – говорить депутат.