Цьогоріч вулицю Подільську відремонтують лише поточно.

На вулиці Подільській розміщено чимало підприємств. По величезних ямах щодня ледве добираються на роботу сотні тернополян. А на вибоїнах зламався не один автомобіль. Дорогу роками комунальники не ремонтують. Люди звернулися на гарячу лінію “Народного контролю” .

Водії, які працюють на тутешніх підприємствах розповідають: капітального ремонту тут не було років з 5. За цей час дорога знищилася. Люди просять зробити хоча би поточний ремонт.   «Дорогу треба робити, щоб нормально машина могла проїхати. Тим більше, що зараз сюди їздять в основному багато машин із-за кордону і легкові машини їздять. Потребують хорошої дороги», — розповідає водій ЮРІЙ.

Інший водій, МИХАЙЛО додає:  «Ті, що йдуть з роботи, то можуть поламати собі ноги і руки. Бо в темну пору люди йдуть з роботи. На вулиці практично яма на ямі. Тут їздити дуже тяжко. Випадків, що ДТП трапилося, чи зламалася машина було надзвичайно багато. Я от пригадую, коли гарна хороша іномарка, мерседес заїхав просто на яму і побив собі практично весь бампер. Всі надіються, що буде якась зміна, що дорогу нарешті зроблять».

На вулиці окрім підприємств є кілька приватних помешкань. Місцеві жителі теж не у захваті від дороги.  «Жахливий стан, препоганий. Малого того, що не можливо навіть перейти. Тому що машини всі йдуть по тротуарі», — говорить місцева мешканка НАДІЯ.

Міські чиновники розповіли: на капітальний ремонт вулиці Подільської коштів цього року в міському бюджеті не передбачили. Але запевнили журналістів «Народного Контролю»:  ямковий ремонт обов’язково зроблять. «Суб’єкти підприємницької діяльності, які розташовані на тій вулиці долучались до поточного ремонту. Поточний ремонт буде завершено до осені», — говорить головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради МИРОСЛАВ КОПЧА.

«Народний контроль» простежить чи відремонтують вулицю Подільську.