Дах по вул. Короленка поремонтують влітку

В цьому будинку багато років протікає дах та комунальники цю проблему ігнорують. Тому люди звернулись до Народного Контролю. Пані Ірина розповідає – дірява покрівля шкодить не тільки здоров’ю, а й гаманцю:  «Вот наша комната, обратите, пожалуйста внимание на вот этот вот угол –  у нас уже завелся грибок, будем скоро собирать грибы.ЖЕК на нас абсолютно не реагирует, придут, наложат латки – оно  вдругом месте начинает течь».

Через те, що дах протікає ремонт доводиться робити дуже часто, – додає жінка. Інші сусіди теж потерпают від дірявого даху. Інна Юріївна, яка понад 30 років живе в цьому будинку розповідає: « І вся ця вода, всі ці солі, мікроелементи, хороші,нехороші ідуть в квартири до людей.Не треба великого дождя, тільки починається чуть-чутькапать на вулиці  і зразу  в нас в хаті починається а автоматичний лівінь.»

У місцевому ЖЕКу журналістам «Народного Контролю» зізналися – про проблему знають давно. Комунальники запевнили – візьмуться до ремонту покрівлі незабаром. «При настанні нормальної температури , ми,згідно поданих заяв мешканців, де вони вже були обслідувані ці квартири, ми проізводимо ремонт», – розповів журналістам Народного Контролю директор ЖЕКу №5. Ми перевіримо чи зремонтують комунальники дах   в цьому будинку.