Данильчук пропонує розробити механізм дітям загиблих учасників АТО

Дітям загиблих учасників АТО, добровольців і волонтерів, які проживали у Луцьку, хочуть призначити щомісячну фінансову допомогу – 2,5 тисячі гривень.

Пропозицію розглядали 21 січня під час засідання бюджетної комісії.

За проектом рішення, допомогу у розмірі 2500 гривень виплачуватимуть до досягнення дитини 18 років. Окрім випадків, коли діти навчатимуться на денній формі у навчальних закладах. У такому випадку кошти продовжать виплачувати, проте максимум до 23 років.

Очільник комісії та голова фракції «Народного контролю» у Луцькій міськраді Павло Данильчук наголосив, що необхідно чітко визначити, хто зможе розраховувати на допомогу.

«Мене цікавить категорія людей, яка брала і бере участь у війні у складі національної гвардії та батальйонів МВС», – зазначив Данильчук.

Тож депутати погодилися, що необхідно у програмі детально прописати, кого вважатимуть добровольцями, та уточнити, чи вписані у програму, скажімо, діти загиблих нацгвардійців та бійці спеціальних підрозділів.

Депутат запропонував уточнити та перевірити списки, щоб уникнути маніпуляцій.

Данильчук запропонував також доручити розробити механізм виконання реалізації Програми управлінню соціального захисту. Депутати одноголосно підтримали цю пропозицію.