Данильчук просить конкретизувати стратегію розвитку Луцька

Керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук взяв участь у засіданні комітету зі стратегічного планування розвитку міста, яке відбулося сьогодні, 8 лютого.

На заході був представлений новий варіант стратегії. Наразі сформували три основні стратегічні цілі: забезпечення стійкого економічного зростання, підвищення якості міського середовища, розширення меж міста та муніципальне співробітництво.

Павло Данильчук прокоментував напрацювання комітету та висловив пропозиції.

«Я не маю глобальних заперечень щодо стратегічних цілей. Все, що нині прописано у документі, підходить для розвиненого європейського, українського міста. Втім, ми маємо врахувати наші особливості та конкретизувати пункти», – зазначив депутат.

Наприклад, за його словами, якщо говорити про об’єднання, то необхідно прописати конкретніше, які громади мають об’єднатися з обласним центром та з ким місто хоче співпрацювати.

З приводу екологічного транспорту, на думку депутата, варто розуміти, на яких вулицях він курсуватиме. Зокрема, Данильчук назвав реконструкцію проспекту Волі, що є ідея виведення маршрутних таксі на вулицю Глушець.

«У такому разі на проспекті Волі потрібно збільшити кількість тролейбусів та зелених насаджень, щоб вулиця була дегазована. Це також варто прописувати у стратегії», – додав він.

Також керівник фракції «Народний контроль» озвучив проблему із об’їзними шляхами, які потребують реконструкції та чималих інвестицій. Разом з тим депутат не оминув теми Центрального ринку, яку потрібно також враховувати у стратегії.

Натомість голова правління Волинського обласного об’єднання «Асоціація регіонального розвитку» Петро Гоцалюк відповів, що планують конкретизувати операційні цілі, які були представлені.

«Все що ви сказали, буде наступним кроком. Ми плануємо зібрати конкретні проекти, які ляжуть в основу цих операційних цілей», – повідомив експерт.