Данильчук просить прокуратуру контролювати тендери міського управління освіти

Керівник фракції «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук звернувся до прокурора міста з проханням перевірити тендерні закупівлі управління освіти.

Про це депутат заявив під час засідання 20-ї сесії міськради у вівторок, 21 березня.

Так, управління освіти Луцької міської ради проводить тендерні закупівля на суму 25 мільйонів гривень. Утім, за словами Данильчука, бюджетна комісія має ряд зауваг до роботи тендерного комітету.

«Як стало мені відомо, в управлінні освіти наразі прокуратура проводить перевірку. На останньому засіданні бюджетної комісії ми розглядали питання щодо тендерів, які проводить освіта. Є ряд зауважень від підприємців та, зокрема, по одному з тендерів. З міського бюджету ми виділили 25 мільйонів, на 17 з яких уже проведені закупівлі, а решта ще тривають. Тож прошу звернути увагу не лише на один тендер, а проаналізувати усі закупівлі. Адже у нас з колегами депутатами немає довіри до тендерного комітету», – підкреслив він.

Водночас прокурор міста підтвердив інформацію, що відкрите кримінальне провадження, проте деталі справи не повідомив через таємницю слідства.

Нагадаємо, тендерний комітет міського управління освіти відхилив пропозицію на закупівлю 17 тонн макаронів для навчальних закладів Луцька місцевого виробника «Заграва», який запропонував найнижчу ціну на сайті системи ProZorro, через технічну документацію. Натомість заключили договір із посередником, який постачатиме продукцію за дорожчими цінами з Рівного.