Данильчук вимагає повторного голосування за громадські ініціативи

Депутат Луцької міської ради, керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук вимагає скасувати результати он-лайн голосування за громадські ініціативи жителів міста та оголосити новий конкурс зі змінами.

Відповідне звернення депутат направив міському голові.

«Згідно інформації, оприлюдненої та озвученої публічно під час он-лайн голосування за кращі громадські ініціативи жителів міста Луцька у 2016 році, були зафіксовані неодноразові випадки маніпулювання та фальшування. Мова йде як про голосування за осіб, які насправді не підтримували ініціативу, так і про масове голосування з однієї ІР-адреси. Ще більше дивує, що посадові особи, відповідальні за проведення конкурсу, володіли інформацією про проблеми із голосуванням, але жодним чином не відреагували на це», – заявив Павло Данильчук.

За його словами, факти фальшування дають обґрунтовані підстави сумніватися, що бюджетні кошти були розподілені належним чином.

Також, як зазначив депутат, є серйозні зауваження до фестивалю волинської журналістики.

«Важко зрозуміти, які саме актуальні проблеми міста будуть вирішувати автори ініціативи «Фестиваль волинської журналістики», що планують витратити 50 тисяч бюджетних коштів на нагороди, бланки, дипломи, рамки, квіти, гонорари та фуршет», – ідеться у зверненні.

Тож Павло Данильчук вимагає скасувати розпорядження від 27.05.2016 року №285 «Про затвердження переліку ініціатив-переможців конкурсу»; скасувати результати он-лайн голосування у зв’язку із неможливістю встановити достовірні результати та оголосити нове голосування, ініціювати перед міською радою внесення змін до оцінювання та голосування, передбачивши додаткові способи недопущення фальшування;призначити службову перевірку дій посадовців через неналежне виконання обов’язків при розподілі бюджетних кошті.

43