Данильчук вимагає розірвати договір із забудовником на Кафедральній, 13

У Луцьку забудовник підступно почав працювати на земельній ділянці, що на вулиці Кафедральна, 13, не виконавши рішення Луцької міської ради.

Про це заявив керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук на сесії Луцькради сьогодні, 1 вересня.

«Коли вся увага депутатів, працівників міської ради, журналістів була прикута до протистоянь з накрученими працівниками ринку, на вулиці Кафедральній, 13, нахабно пригнали техніку з порушенням правил безпеки, що підтвердили патрульні, – встановили крани і знесли верхній ярус підземель 16 століття», – зазначив депутат.

Данильчук звернувся до секретаря ради Григорія Пустовіта, аби той дав доручення відповідним структурним підрозділам підготувати інформацію про те, що за події відбувалися на земельній ділянці, на скільки це є законним і, якщо є підстави, підготувати рішення про розірвання договору.

Керівник фракції наголосив, що у рішенні вони зобов’язали ТзОВ «Луцькміськбуд» провести археологічні дослідження за власні кошти і у разі потреби забезпечити проведення археологічних розкопок.

«Цього зроблено не було, натомість вони фактично знищили пам’ятку. Дали акт якоїсь комісії, яка не вповноважена надавати такі рішення. Ми в своєму рішенні чітко прописали: «Перед початком виготовлення проекту забудови та проведення забудови земельної ділянки провести усі необхідні археологічні роботи із залученням представників державного підприємства НТЦ охоронна археологічна служба України Інституту археології Національної Академії наук». Де цей договір? Вважаю, це плювок нам, депутатам», – резюмував він.