Данильчук вимагає звільнити радника першого заступника Луцького міського голови

Олександр Кропива, який працює радником першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада, безпосередньо причетний до корупційних схем, у результаті яких у ДКП «Луцьктепло» виникли борги.

Про це сказав керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук під час засідання сесії 22 грудня, коментуючи заяву директора комунального підприємства Валентини Малютіної.

«Колектив підприємства вкрай негативно ставиться до цієї особи. Вимагаю звільнити цю людину з посади радника», – заявив депутат.

Директор «Луцьктепло» підтвердила інформацію, що Кропива є засновником фірми, яка стягує штучний борг. Валентина Малютіна вкотре звернулася до депутатів за допомогою. Вона повідомила, що підприємство опинилося у фінансово-правовому колапсі, позаяк рахунки підприємства арештовані, та держвиконавцем списані всі кошти.

Павло Данильчук вніс пропозицію протягом пленарного засідання підготувати заяву про кримінальний злочин, яке направити до Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

«Цей комітет тимчасово очолює нардеп з Волині Юрій Савчук. Нехай вони беруть на контроль, адже ця ситуація може призвести до енергетичного колапсу у нашому місті», – вважає він.