unnamed

Депутат «Народного контролю» прозвітувала перед громадою за рік своєї роботи

Депутат фракції «Народний контроль» у Кам’янецькій міськраді Ганна Торішня одна з перших, хто провів звіт за рік своєї дільності.

Під час зустрічі з містянами Ганна Торішня звернула особливу увагу на житлово-комунальну галузь Кам’янського та наголосила, що вона знаходиться у жалюгідному стані. Тож, задля можливості змінити ситуацію, депутат увійшла до складу постійної комісії міськради з питань ЖКГ.

«Тільки тоді, коли у людей тепло в будинках та не течуть дахи, можна говорити про «парки щастя» та фонтани у дворах. В якості одного з прикладів роботи комісії з питань ЖКГ, це капітальний ремонт бульвару Незалежності та відновлення освітлення пр. Дружби Народів», – відзначила  Ганна Торішня.

За словами Торішньої, вона постійно використовує можливості депутатські звернення для вирішення питань жителів Кам’янського. Це, зокрема, допомогло встановити лежачих поліцейських на вул.  Металургів,  своєчасно знищити карантинні трави, провести  роботи із обрізання сухих аварійних дерев. Також, на депутатському контролі питання, щодо запобігання підняття тарифів на проїзд у міському транспорті.

«Наразі,  під моїм контролем ряд питань. Серед них – будівництво дитячого садочку у п’ятому мікрорайоні лівого берегу. Департамент з гуманітарних питань міськради готує проект цільової програми, в рамках якої передбачено таке будівництво. Винесення цього питання планується на 2017 рік», – розповіла Ганна Торішня.

unnamed (1)

Кошти, які передбачені на видачу депутатської допомоги, Торішня скерувала на підтримку дітей. Так, у СШ № 30, з’явилися металопластикові вікна, а у СШ № 25 –  сучасний комп’ютерний клас. На вул. Воїнів – Афганців та бульварі Героїв – встановлено дитячий майданчик ,також, надано допомога багатодітній родині.

«В мене багато планів і на наступний рік: домогтися проведення незалежного підрахунку пасажиропотоку в маршрутках, укладки нового асфальтового покриття, нормального освітлення дороги у своєму окрузі. Також, я буду сприяти  встановленню обмежувачів руху автомобілів на дорозі  поблизу шкіл та дитячих майданчиків, реконструкції зливової каналізації на 23 і 28 округах», – додала депутат.