Депутат Олевської ОТГ від «Народного контролю» відмовився бути присутнім та голосувати на сесії міськради через порушення закону України

Анатолій Повар, депутат Олевської ОТГ Житомирської області від «Народного контролю» відмовився бути присутнім і голосувати на сесії міської ради Олевської ОТГ, у зв’язку з тим, що секретарем ради та виконкомом грубо порушується закон України про доступ до публічної інформації, та до самої сесії депутатам не надані проекти рішень і порядок денний сесії.

Згідно з законом проекти рішень повинні бути розміщені на офіційному сайті міської ради за 20 днів до прийняття рішення щодо них, а питання, які будуть в порядку денному, – за 5 днів до сесії.

«Я прийняв рішення не йти сьогодні на сесію міської ради Олевської ОТГ, тому що керівництвом Олевської ОТГ грубо порушується закон. На офіційному сайті міської ради проектів рішень, щодо яких плануються голосування на цій сесії, до сих пір немає. Вони не були підготовленні вчасно, що не дає змоги депутатам з ним ґрунтовно ознайомитись. Навіть вчора не було інформації про те, що вони готові для видачі депутатам. Проекти рішень, перш ніж за них голосувати, повинні бути вивчені депутатами як мінімум за три дні до голосування. Таке ставлення до депутатського корпусу є неповагою як до депутатів, так і виборців, які за нас голосували та чиї інтереси ми представляємо. Голосувати в сліпу за ті питання, які я не вивчив не можу і не буду», – зауважує Анатолій Повар.