Депутата від «Народного контролю» нагородили грамотою від Житомирської ОДА

Сьогодні у Житомирі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Житомирська обласна рада організувала святковий концерт та відзначила кращих представників місцевого самоврядування.

Напередодні Дня місцевого самоврядування, 6 грудня, у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера привітали зі святом представників місцевих рад Житомирщини.

Куцько Олександр Миколайович, депутат Радомишльської міської ради від «Народного контролю» був нагороджений грамотою «За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування».

«Ми раді, що Житомирська ОДА виділила кращих депутатів Житомирщини. Приємно, що відзначили роботу депутата від «Народного контролю». Гордість працювати з кращими депутатами, які вкладають великий внесок у розвиток свого району. Побільше б таких, як Куцько Олександр Миколайович», – зауважує, Світлана Пахольчук, голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю».