Депутати готові до активної співпраці з Альянсом творчої молоді, – Веремчук

Депутатський корпус готовий активно підтримувати креативні ініціативи Альянсу творчої молоді, що об’єднав 50 громадських організацій.

Про це 8 травня під час робочої зустрічі із представниками Альянсу заявив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

«Сьогодні Альянс говорить про розвиток Львова як міста мистецтв. Це чудово. Звісно, більшість депутатів не є фахівцями у цій сфері, а радше є споживачами. Але кожен із нас може підтримати діяльність молодих та ініціативних людей на профільних комісіях, голосуванням на сесіях. Головне, щоб ми отримували цікаві та креативні ідеї. Сподіваюся, що робота не зведеться до написання програм заради програм, а базуватиметься на конкретних ініціативах, які спільно реалізовуватимемо, щоб Львів ставав кращим і яскравішим. Потрібні майданчики, де молодь, митці репрезентуватимуть себе? Давайте спільно думати, де і як це робити, кого залучати до процесу», – зазначив Веремчук під час зустрічі.

Також своє бачення роботи висловив депутат Львівської міської ради Тарас Ворко. На його погляд, одним із напрямків має стати створення потужних центрів культури та дозвілля у кожному районі Львова.

«Для прикладу, я представляю «спальний район» – Залізничний. Тут бракує центрів для дозвілля. Тож навесні 2019 року ми плануємо відремонтувати приміщення колишнього кінотеатру «Арлекіно» та залучити його як «Культурний центр» – Іннотеку. Він охопить всі вікові групи – від дітей до старших людей. Також тут буде медіатека. І я переконаний, що такі великі Центри мають бути у кожному районі Львова», – наголосив Тарас Ворко.