Депутати Квасилівської селищної ради не змогли подолати вето голови щодо рішення, яке викликало обурення громади

На позачерговій сесії Квасилівської селищної ради, що відбулася 12 червня, депутатам Квасилівської селищної ради не вдалось повторно проголосувати за рішення дати дозвіл на виготовлення проектної документації будівництва духовного центру немісцевій організації. Для цього не було ні передбачених двох третіх від депутатського корпусу, ні голосів присутніх на сесії обранців.

Нагадаємо, в селищі останні два тижні вирували пристрасті навколо прийняття  відповідного рішення, серед основних причин – відсутність громадських обговорень та порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Дмитро Сільман, керівник «Народного контролю» на Рівненщині, зазначає, що «в селищі давно не будувались соціальні об’єкти».

«Цілі, які декларувались заявниками, актуальні та потрібні. Проте спосіб, якими вони досягались, налаштував одних людей проти інших. В Квасилові немає міжконфесійної ворожнечі, тут мирно вживаються представники п’яти християнських конфесій. Щоб вирішувати подібні питання, необхідно вносити зміни до генерального плану населеного пункту, а для цього почати потрібно було саме з громадських обговорень. На жаль, заявники пішли іншим шляхом. Сподіваюсь, вони зрозуміли свою помилку, побачили, що «агресивних» противників в Квасилові немає. Ми вибачились за епізодичні емоції, і розраховуємо на відновлення спокою в себе в населеному пункті», – розповів Дмитро Сільман.