Депутати ЛОР закликали Синютку вирішити сміттєву блокаду Дрогобича

Сьогодні, 15 травня, під час сесії Львівської обласної ради депутати закликали голову Львівської ОДА Олега Синютку вирішити проблему сміттєвої блокади Дрогобича.

Ініціатором звернення виступила фракція «Народний контроль» у ЛОР.

Як пояснив керівник фракції Андрій Ковч, якщо найближчим часом не буде розблоковано заїзд на територію Дрогобицького сміттєзвалища в с. Брониця, то Дрогобичу і району загрожує масштабна екологічна катастрофа.

«Сміттєзвалище протиправно блокується ще від початку лютого. Контейнери у Дрогобичі масово переповнені ТПВ. Це шлях до екологічного лиха, спалаху епідемії у місті. Це проблема, що потребує негайного вирішення, й обласна влада не може заплющувати на неї очі. Саме тому ми закликаємо голову ЛОДА втрутитися у ситуацію і посприяти зняттю сміттєвої блокади Дрогобича. Тим паче, що робота сміттєзвалища у Броневі не чинить небезпеки місцевим мешканцям і довкіллю. Більшість відходів, які туди вивозяться, інертні, легко розкладаються. Окрім того, вже виготовлено ПКД і частково проведено капремонт на броницькому звалищі. Також замовлено проектно-кошторисну документацію на рекультивацію сміттєзвалища», – коментує Андрій Ковч.