Депутати Луцькради розкритикували роботу тендерного комітету управління освіти

Представники фракції «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук та Анна Мовяк висловили чимало зауважень до роботи тендерного комітету управління освіти.

Про це йшлося під час позачергової сесії сьогодні, 6 квітня.

Так, під час розгляду питання про зміни до бюджету на 2017 рік, обранці громади обурилися, що вкотре виділяються кошти для управління освіти через те, що не відбувся тендер на закупівлю продуктів харчування для навчальних закладів.

Павло Данильчук розповів, що на бюджетній комісії, коли розглядали питання з приводу тендерів, рекомендували управлінню освіти переформатувати тендерний комітет, адже до їхньої роботи є ряд зауважень. Зокрема, питання про виділення коштів для проведення тендеру, за словами депутата, з початку року порушується не вперше, бо постійно зриваються тендери.

Водночас Анна Мовяк зазначила, що тендерний комітет не перевірив учасників тендеру на молочну продукцію.

«Яким чином тендерний комітет пропустив документи ПП Бояновського та ПП «Тиверія», коли чітко видно з документів, які розміщенні на сайті ProZorro, що вони є співвласниками, співорендарями одного складу, возять продукцію автомобілем однієї марки та є суб’єктами одного середовища. Це є змова двох фірм», – наголосила депутат.

Натомість начальник управління освіти Олег Гребенюк вважає, що питання змови підприємців це у компетенції правоохоронних структур.

«Тендерний комітет управління освіти не досліджує комерційну діяльність цих підприємств, а досліджує лише тендерну документацію. У мене немає інформації, що це змова і порушення», – сказав посадовець.

Водночас  Павло Данильчук звернувся до нового профільного заступника міського голови, щоб він взяв цю ситуацію під контроль та переглянув формування тендерного комітету.