Депутати Луцькради звернулися до поліції через перешкоджання їхній діяльності

У Луцьку під час проведення 3 жовтня громадської акції «Геть лісову мафію» біля Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства активісти перешкоджали діяльності депутатів Луцької міської ради Павла Данильчука, Миколи Федіка та Миколи Собуцького.
Тому обранці звернулися до Луцького відділу поліції із заявою про злочин.
Йдеться про те, що зайти у приміщення ВОУЛМГ депутатам та журналістам вдалося, втім, через пропускний режим, який встановлений у коридорі управління, невідомі особи та працівники структури заблокували їм доступ до входу у кабінети керівництва. Так було порушено законні вимоги про першочерговий прийом депутатів місцевих рад керівниками державних органів, розташованих на території міста Луцька.
Також у повідомленні зазначено, що здійснювався недопуск працівників ЗМІ. А це порушення статті 171 Кримінального кодексу України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

«Працівниками Національної поліції, які були присутні під час цих подій, не було здійснено належних заходів, щодо недопущення порушення основних Законів України. Просимо встановити невідомих осіб, які вчиняли протиправні дії у приміщенні обласного управління лісового та мисливського господарства та притягнути винних до кримінальної відповідальності», – вимагають депутати.