IMG_1522

Депутати Львівської облради просять уряд забезпечити замовленням Дрогобицький автокранний завод

Депутати Львівської облради звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням забезпечити ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» державним замовленням на виготовлення вантажопідіймальної, комунальної і спеціальної техніки.

Як пояснив ініціатор звернення, депутат фракції «Народний контроль» Андрій Ковч, це дозволить відновити роботу підприємства, забезпечить роботою сотні мешканців Дрогобича. Наразі ж завод перебуває на межі банкрутства, усі працівники (понад 400 осіб) звільнені, заборгованість по зарплаті становить – 30915,4 тис. грн.

«На сьогоднішній день гостро стоїть питання відновлення діяльності ПАТ «ДЗАК» через  підтримку у робочому стані обладнання та збереження висококваліфікованого персоналу», – йдеться у зверненні.

Також наголошується, що виробнича потужність підприємства розрахована на випуск до 1,2 тис. гідравлічних автокранів в рік, та до 60 тисяч гідроциліндрів. Продукція відповідатиме міжнародним стандартам. Підприємству належить велика кількість виробничих приміщень, приміщень призначених для забезпечення належних і комфортних умов праці та проживання працівників.

«Дрогобич – промисловий центр області, на території якого розміщені промислові гіганти. Серед них і автокранний завод. Це підприємство з півстолітнім досвідом та високотехнологічною матеріально-технічною базою. Колись тут працювало близько 10 тисяч осіб. Тож наш обов’язок – зробити усе можливе, аби відновити діяльність  заводу, повернути роботу його працівникам», – наголосив  Андрій Ковч.

Окрім державного замовлення на виробництво, депутати також просять Кабмін надати із резервного фонду 340 млн грн під державні гарантії на 5 років.