Депутати «Народного контролю» домоглися відкриття Бюро місцевого центру надання правової допомоги у Дрогобичі

Відтепер мешканці Дрогобича зможуть безкоштовно отримати не лише юридичну консультацію, але й скористатися послугами адвоката –  за ініціативи  депутата Львівської обласної ради з фракції «Народний контроль» Андрія Ковча у місті запрацювало Бюро місцевого центру надання  первинної і вторинної правової допомоги.

«Однією з моїх передвиборчих обіцянок було забезпечити надання безкоштовної правової консультації для всіх малозабезпечених мешканців Дрогобича», –  пояснює депутат.

Для реалізації цієї ідеї обранець скерував ряд відповідних запитів у Міністерство юстиції. Ініціативу підтримали  народні депутати від «Народного контролю» Дмитро  Добродомов і Богдан  Матківський. Завдяки їхньому максимальному сприянню і вдалося домогтися відкриття цієї установи.

Серед цілей діяльності «Дрогобицького бюро правової діяльності» –  підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст, забезпечення доступу до правосуддя найбільш соціально вразливих суспільних верств населення у зв’язку із недостатністю послуг адвокатів у сільській місцевості та малих містах шляхом запровадження виключного права адвокатів на представництво у суді, посилення правової спроможності територіальних громад.

Скористатися послугами новоствореного бюро у Дрогобичі  можна за адресою: вул. Лесі Українки, 70, з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00.

Нагадаємо, що перед відкриттям бюро місцевого центру надання первинної та вторинної правової допомоги Андрій Ковч організував у Дрогобичі громадську приймальню, де з колегами почав безкоштовно надавати юридичні консультації. Від початку роботи до приймальні звернулося майже 500 людей.