Депутати «Народного контролю» не голосували за «пакетне» звільнення старого та призначення нового Уряду

Перші ж кадрові голосування нової коаліції  показали, якою є реальна більшість в Парламенті – коли для ухвалення рішень БПП та «Народний фронт» дали лише 206 голосів, інші ж  додали представники олігархів і колишніх регіоналів – груп «Відродження» і «Воля народу».

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи формування нової коаліції та призначення нового складу Кабміну.

«Те що, робота нового Уряду починається із маніпуляцій і махінацій, – погана прикмета. Але водночас ми чітко побачили, що відбувся водорозділ у Парламенті. Відбувся поділ на тих, хто реально хоче працювати і здійснювати реформи, і тих, хто хоче продовжувати справу Яценюка і Ко, працювати лише на благо представників промислово-фінансових груп», – наголосив нардеп.

Добродомов зазначив, що депутати «Народного контролю» не голосували за призначення Гройсмана керівником КМУ та обрання нових міністрів.

«Склад нового Уряду, всупереч вимог та очікувань людей, був сформований за кланово-політичним принципом. Це реальний реванш олігархів та об’єднання влади з колишніми регіоналами, яке вже навіть не приховують. По-суті, це контрреволюція», – констатував нардеп.

У той же час він зазначив, що яким би не був новосформований Уряд – він зобов’язаний у найближчій час узгодити питання щодо тарифної політики та провести індексацію пенсій.

«Ми принаймні будемо на цьому наполягати. Так само як не дамо забути про питання відповідальності за скоєне урядовцями Яценюка. Аудит Держпідприємств має відбутися, як би цьому не противилася влада», – наголосив Добродомов.