Депутати виділили з міського бюджету кошти на закупівлю 55 нових автобусів, – Веремчук

Цьогоріч Львовом курсуватимуть 55 нових автобусів, на закупівлю яких виділили кошти із міського бюджету .

Про це повідомив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді, член бюджетної комісії Валерій Веремчук під час дискусію про громадський транспорт. Круглий стіл організувала інформагенція «Твоє місто».

«Аби стати по-справжньому європейським, Львову необхідно вдосконалити систему громадського транспорту. Мало лише закупити нові автобуси, варто першочергово навести лад на старих маршрутах. Зокрема, слід час від часу проводити тренінги з водіями із залученням психологів. Львів’яни багато скаржаться на хамство водіїв, на те, що, керуючи маршрутками, вони дозволяються собі розмовляти по телефону, їсти, часто сваряться на пасажирів. Це слід негайно (!) виправляти», – зауважив депутат.

Також за словами Веремчука, цьоріч у Львові  чиновники повинні запровадити електронний квиток .

 «Запровадження е-квитка дасть змогу контролювати пасажиропотік. Ми побачимо реальну кількість людей, яка їздить маршрутками. Тим часом, водії слідкуватимуть виключно за безпекою під час руху, адже, не відволікатимуться на те, щоби дати решту пасажирові чи  отримати оплату за проїзд», – каже Веремчук.

Втім, додамо, перевізники часто-густо скаржаться на те, що не вистарчає людей на посаду водія. Відтак, під час круглого столу, Валерій Веремчук запропонував, щоб управління транспорту та зв’язку разом із асоціацією перевізників написали свої пропозиції щодо вимог для водіїв маршруток. Згодом, замовили підготовку водіїв у технічних училищах, звідки і випускаються спеціалісти.

«Зараз ПТУ на нашому міському балансі. Ми повинні контролювати якість надання освіти. А надавши певні пропозиції до потреби у спеціалістах, ми забезпечимо їх по закінченню навчання роботою», – переконаний Веремчук.