Депутати вимагають пояснити, чому з сайту Президента зник розділ про Голодомор

З офіційного сайту Президента України зник розділ про Голодомор, а також інформація про державні символи та дані щодо державних нагород.

Про це повідомив депутат об’єднання  «Народний контроль» Олег Мусій, який скерував відповідне звернення на ім’я Петра Порошенка з метою з’ясувати причини зміни інформаційної політики Е-ресурсу Глави Держави.

sait

«Ще з червня 2014 року з офіційного сайту Президента України видалено розділ, присвячений національні трагедії українського народу – Голодомору. У відповідях на неодноразові звернення громадських активістів повідомлялося, що розділ буде відновлено після переформатування сайту для новообраного Президента», – зазначив Мусій.

Проте, зауважив він,  з 12 червня 2015 року дизайн сайту повністю змінено, але важливий розділ і досі не відновлено.

«Від початку президентства Януковича розділ про Голодомор також був прибраний із сайту у лютому 2010 року, але вже у вересні 2010 року розділ знову повернули на сайт і він більше не зникав», – констатував нардеп.

Також він звернув увагу, що рік тому з сайту Президента України вилучила розділ про систему державних нагород країни. Попри рішення Комісії державних нагород та геральдики щодо поновлення такого розділу, він так і не з’явився.

«На сайті жодного органу державної влади його немає. В умовах визвольної війни з російськими окупантами повна відсутність інформації про систему державних нагород, їх види, типи та перелік досягнень, за які можливо отримати державну нагороду, як стимул до служіння державі, схожа на антидержавну позицію», – переконаний депутат.

З огляду на ці факти, депутат вимагає негайно провести службове розслідування, щоб з’ясування причин невиконання посадових обов’язків державними службовцями та притягнути винних до відповідальності.

 musmus1

Фото: news.bigmir.net