Депутати вимагають провести інвентаризацію комунального майна Львова та звіт від Свистун

Не розглядати на сесіях Львівської міської ради питання з блоку комунальної власності, поки керівник профільного управління Інна Свистун не проведе інвентаризацію майна міста і не надасть вичерпний звіт щодо своєї діяльності, – із таким закликом до колег звернувся депутат фракції «Народний контроль», представник комісії комунальної власності Тарас Ворко.

«Наша каденція працює уже 2,5 роки, й за цей час до методів керівництва пані Свистун виникло багато питань. Натомість відповідей на них, як не було, так і немає. Зокрема, попри численні звернення і наполягання, досі не відбулася інвентаризація майна міста. Хоча керівник УКВ мала би знати, що добрий менеджмент можна вибудувати лише володіючи повною інформацією про те, чим управляєш», – переконаний Тарас Ворко.

За його словами, яскравим прикладом неефективної роботи УКВ є заборгованість перед містом за оренду комунальних приміщень. Загальна сума боргів станом на червень минулого року становила понад 50 млн гривень. Так і невідомо, чи ці кошти вдалося отримати.

«Також нас постійно переконують, що продаж приміщень з аукціонів – найкращий спосіб для міста заробляти на комунальній власності та наповнювати бюджет. На кожній сесії депутатам пропонують голосувати за все нові та нові об’єкти, які, на думку УКВ, треба виставляти на аукціон. Депутати голосують, а де результат? Ще 1,5 року тому ми погодили продаж об’єктів на вулицях Стрийській, 90, Багряного, Гіпсовій тощо. Але до цього часу торги навіть не оголосили на ці приміщення. Для кого їх тримають?» – говорить Тарас Ворко.

Відтак, переконаний депутат, Інна Свистун має надати депутатам повну інформацію по боржниках, по оренді приміщень, чому «проголосовані» об’єкти «зависають» у чиновницьких шухлядах.

«А ще не забуваємо про «аферу століття». Це все наслідки свавілля і безгосподарності чиновників. І поки не буде інвентаризації, звіту, аудиту – будь-які голосування по комунальної власності не мають сенсу, адже однаково матимемо чиновницькі маніпуляції та схеми, а не ефективну роботу», – резюмував Ворко.