Депутати вимагають звіту про стан громадських перевезень у Львові

Депутати Львівської міської ради вимагають від заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, який курує питання транспорту, звіт про стан громадських перевезень у Львові та про використання коштів, які виділялися комунальному перевізнику з міського бюджету.
Відповідну вимогу під час сесії ЛМР 8 листопада озвучив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

«Наприклад, за результатами крайнього конкурсу, на 12 маршрутів не подався жоден з перевізників. Та, видається, у мерії не вбачають проблеми в тому, що львів’яни залишилися без 12 маршрутів. Як чиновники вирішуватимуть цю ситуацію? Чи планують перекрити маршрути комунальним АТП-1? Бо для кого і для чого ми купували тільки цьогоріч 150 нових великих автобусів. Маємо це почути, ознайомитися з повною картиною громадських перевезень у Львові. Маємо скарги від громадян, на кожній сесії на проблемах наголошують депутати. Хочемо дізнатися, як у мерії планують розв’язувати болючі питання, як забезпечуватимуть містян комфортними громадськими перевезеннями», – заявив Валерій Веремчук.

За його словами, робота профільних чиновників звелася до випрошування грошей із бюджету, замість системного розв’язання транспортних проблем.

«На кожній сесії ми чуємо одне і те ж – дайте мільйони. Двадцять, тридцять, сто, двісті! Треба – бо треба. І жодної звітності. Відтак, уже під час наступного засідання сесії ми хочемо детально почути від Андрія Білого, на що пішли ці гроші. Побачити договори по лізингу. І вже на підставі почутого дати оцінку такій роботі. Щоб припинити транспортний хаос, нарешті потрібно ухвалювати управлінські рішення: чи здатні ці люди працювати на користь громади, чи їхні таланти краще застосовувати в інших сферах», – наголосив Валерій Веремчук.