Депутатку від «Народного контролю» обурила заява чиновника Луцькради про мам з візочками

Начальник управління транспорту Луцької міськради Віктор Кукішев заявив, що водій має право не зупинятися мамам з нескладеними візочками. Про це посадовець заявив під час засідання управління транспорту Луцька.

Така позиція очільника управління транспорту обурила депутата фракції «Народний контроль» Анну Мовяк.

«Виходить так: мами з візочками, сидіть краще вдома! А якщо хочете користуватися пасажирським транспортом – «відрощуйте» додаткові руки. Це моя реакція на коментар керівника управління транспорту щодо скарги члена виконкому на те, що водії не зупиняються мамам з дитячими візочками. Не уявляю, як маючи дитину до року, складати дитячий візок і одночасно тримати дитину. Це очевидна дискримінація!» – написала депутат на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що у правилах надання послуг пасажирського автомобільного транспорту у п. 6 чітко вказано, що транспорт, який використовується для перевезення пасажирів, повинен бути обладнаний місцями для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Так от: вагітні жінки та люди з дитячими візочками відносяться до маломобільних груп населення. Наголошу, що виконавчий комітет міської ради, як замовник послуг перевезення пасажирів, несе відповідальність за дотримання, за невиконання правил перевезення пасажирів згідно із законом», – додала вона.

Тому обраниця громади заявила, що буде піднімати питання щодо компетентності чиновника та його відповідності займаній посаді