Держава має працювати на простих українців, а не обслуговувати олігархів, – Добродомов

«Народний контроль» розробив реальний план відбудови країни.

Про це розповів лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з жителями Шостки, у межах робочої поїздки на Сумщину.

«Народний контроль» у Верховній Раді складається з чотирьох депутатів. Ми зареєстрували кілька десятків законопроектів, які зможуть потрясти олігархів та принести сотні мільярдів до бюджету. Але їх ніхто не пропускає, влада їх навіть не виносить на розгляд. Вона не зацікавлена в ініціативах, які працюють на простих людей. Це і «Перше робоче місце» для молоді, і реформа митниці, і модернізація підприємств. У них свої завдання – задовольнити олігархів та набити свої кишені», – зазначив він.

Добродомов наголосив, що провести реальні зміни зможуть тільки нові обличчя та професійні люди.

«У 2015 році ми створили партію «Народний контроль». Наша платформа об’єднала журналістів, волонтерів, ветеранів, малих підприємців та громадських активістів. Наприклад, ми перемогли на виборах у Дрогобичі, що на Львівщині. І за три роки ми змінили місто. Воно стало найпрозорішим в Україні. Усі рішення ухвалюються на користь громади. Це допомогло відстежувати усі кошти. Тепер місто почало витрачати їх на громадян. Дороги, освітлення, два басейни. Перед цим не було жодного за 30 років. Знаєте що ми робили? Просто виконали свої обіцянки й реалізували наш «Антикорупційний план». Ми показали результат і ми зможемо змінити країну», – констатував лідер «Народного контролю».