Держава має працювати на простих українців, а не служити олігархам, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує ввести дієву програму «Перше робоче місце», яка забезпечить українську молодь роботою відразу після завершення вишу.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час робочої поїздки до Житомира.

«Ця влада продовжує служити олігархам та своїм кишеням. Вони щодня розповідають про великі економічні здобутки, а народ продовжує бідніти. В Україні майже 2 млн української молоді немає роботи. Лише офіційно 5 млн українців виїхали на заробітки. Щороку десятки тисяч українських студентів закінчують виші і не можуть влаштуватися за своєю спеціальністю, а на одну вакансію претендують 10 осіб. Україна втрачає фахову робочу силу. Влада про це не думає, а бігає з протягнутою рукою по усьому світу, втягуючи Україну в ще більшу боргову яму. Сьогоднішні програми з влаштування на роботу не працюють. Саме тому «Народний контроль» пропонує дієву програму «Перше робоче місце», – зазначив він.

Добродомов розповів, що програма забезпечить випускників вишів першим робочим місцем відразу після випуску. Для цього «Народний контроль» пропонує провести повну реанімацію вітчизняної економіки. Політик додав, що його команда розробила відповідні  механізми, які допоможуть знайти гроші на ці програми та створити сотні тисяч робочих місць. Саме такі механізми пропонує Антикризовий план «Народного контролю», який Добродомов представив на зустрічі з мешканцями Житомира.

«Це покроковий план економічного відродження України. Насамперед, ми пропонуємо відновити роботу українських заводів та великих підприємств. Повернення в державну власність, фінансова підтримка та якісний менеджмент зможуть перезапустити заводи та створити сотні тисяч робочих місць. Це те, що зможе створити нові робочі місця і наповнити бюджет. Наповнивши бюджет, ми зможемо реалізувати якісні соціальні реформи, зокрема запустити дієву програму «Перше робоче місце» та створити «Фонд підтримки молоді», який надаватиме кредит під 2,5% річних на придбання житла для молодих сімей», – констатував лідер «Народного контролю».