Держава має забезпечити молодь першим робочим місцем, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує ввести дієву програму «Перше робоче місце», яка забезпечить українську молодь роботою одразу після закінчення вишу.

Про це заявив кандидат у президенти, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов під час зустрічі у місті Сколе, що на Львівщині.

«В Україні близько 2 млн української молоді не мають роботи. Лише офіційно 9 млн українців виїхали на заробітки. Щороку десятки тисяч українських студентів закінчують виші і не можуть влаштуватися за своєю спеціальністю, а на одну вакансію претендує 10 осіб. Україна втрачає фахову робочу силу. Сьогоднішні програми з улаштування на роботу не працюють. Саме тому «Народний контроль» пропонує дієву програму «Перше робоче місце», – зазначив він.

Добродомов наголосив на необхідності створити «Фонд підтримки молоді».

«Цей фонд має розв’язати проблему придбання житла молодим сім’ям. Фонд має надавати кредит під 1-2% річних на придбання житла для молодих сімей – така формула працює в Чехії. При народженні дитини потрібно зменшувати відсоткову ставку. А гарантом виплати кредиту стає роботодавець», – сказав кандидат у президенти.