Держава має забезпечити молодь першим робочим місцем, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує ввести дієву програму «Перше робоче місце», яка забезпечить українську молодь роботою відразу після завершення вишу.

Про це в ефірі своєї авторської програми «Ми зможемо!» на 4 КАНАЛі заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«В Україні майже 2 млн української молоді немає роботи. Лише офіційно 5 млн українців виїхали на заробітки. Щороку десятки тисяч українських студентів закінчують виші і не можуть влаштуватися за своєю спеціальністю, а на одну вакансію претендують 10 осіб. Україна втрачає фахову робочу силу. Сьогоднішні програми з влаштування на роботу не працюють. Саме тому «Народний контроль» пропонує дієву програму «Перше робоче місце», – зазначив він.

Добродомов наголосив на необхідності створити «Фонд підтримки молоді».

«Цей фонд має вирішити проблему придбання житла молодим сім’ям. Фонд має надавати кредит під 2,5% річних на придбання житла для молодих сімей – така формула працює в Чехії. При народженні дитини потрібно зменшувати відсоткову ставку», – сказав нардеп.

Він додав, що існують механізми, які допоможуть знайти гроші на ці програми та створити сотні тисяч робочих місць. Саме такі механізми пропонує Антикризовий план «Народного контролю».

«Це покроковий план економічного відродження України. Насамперед, ми пропонуємо відновити роботу українських заводів та великих підприємств. Повернення в державну власність, фінансова підтримка та якісний менеджмент зможуть перезапустити заводи та створити сотні тисяч робочих місць. Це те, що зможе створити нові робочі місця і наповнити бюджет. Наповнивши бюджет, ми зможемо реалізувати якісні соціальні реформи, зокрема запустити дієву програму «Перше робоче місце» та створити «Фонд підтримки молоді», – констатував лідер «Народного контролю».