Дідух нагадав про обіцянку пустити на 50-ий маршрут великі автобуси

Великогабаритні автобуси так і не з’явилися на міському маршруті № 50, хоча, згідно з озвученим у мерії графіком, це мало статися ще у лютому.

Про це повідомив депутат фракції «Народний контроль» у ЛМР Михайло Дідух під час засідання сесії міськради. Депутат наголосив, що, попри численні обіцянки чиновників, проблема транспортного сполучання у Рясному не вирішується.

«Маршрут №50 обслуговується за тимчасовим договором перевізником «Успіх БМ». Фірма надає послугу неякісно з великим порушенням графіку руху та малою кількістю автобусів. Чиновники обіцяли передати маршрут на баланс АТП-1 та приблизно в лютому запустити на ньому 10 великогабаритних автобусів. На жаль, цього й досі не сталося», – констатував Дідух.

Також він нагадав, що ще близько року тому подав пропозиції на зміну схем маршрутів № 12, 30, 35 та 54, щоб зробити їх рентабельними. Але обговорення, як це зробити, тривають і досі. І лише після цього можливе проведення конкурсу для визначення перевізників на ці маршрути.

«Підозрюю, що жоден приватний перевізник так і не зголоситься на ці маршрути. Тому пропоную не затягувати даремно час, а негайно передати маршрути № 12, 30, 35, 54 і 50 на баланс АТП-1 та забезпечити їх необхідною кількістю транспорту. Ряснянці повинні нарешті отримати якісне сполучення свого мікрорайону з іншими частинами міста, автостанціями, медичними закладами», – наголосив Михайло Дідух.