Ділянку траси Київ-Чоп у Дубенському районі зроблять безпечнішою

На  ділянці траси Київ-Чоп, що між селами Птича та Верба у Дубенському районі,  аварії – звична справа. Через крутий поворот на дорозі  автівки злітають в кювет, – розповідають водії.  Про велику кількість ДТП розповідають і медики місцевої лікарні, і поліціянти.

«Стаються аварій часто – одна в місяць-півтора. Потерпілі госпіталізуються в травматологічне , реанімаційне, хірургічне відділення»,  – говорить завідувач травматологічного відділення Дубенської центральної районної лікарні, Мирон Павлів.

 «За 2014-16 роки  сталося 24 ДТП. Щорічно проводяться обстеження даної ділянки, встановлено обмеження швидкості, нанесені піктограми, встановлено відповідне панно, яке інформує водіїв щодо зменшення швидкості та небезпечного повороту на даній ділянці», – каже  начальник сектору Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Рівненській області, Андрій Валерко.

Та попри все це ділянка і далі залишається аварійною.

 «Ми тимчасово зняли бар’єрне огородження, поставили сигнальні стовпчики і почали висипати додатково земляну подушку, щоб водій який вже злітає не їхав у болото, а по край ішов,  по піску. Плануємо до літа  завершити роботи  повністю», –  пообіцяв заступник начальника Служби автомобільних доріг в Рівненській області, Микола Козачок.