Діти учасників АТО зможуть безкоштовно оздоровитися

За ініціативи керівника депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерія Веремчука з міського бюджету Львова виділено 3,5 млн. грн. на оздоровлення дітей учасників АТО.

 Відтак  діти військовослужбовців, які служать на сході,  віком від 4 до 18 років можуть отримати одноразову допомогу –  2 800 гривень.

 Для отримання допомоги один з батьків дитини повинен подати заяву за встановленою формою за місцем реєстрації до відповідного відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До заяви додаються такі документи:

  • Копія паспорта (1,2,11,12 стор.);
  • Копія Ідентифікаційного номера;
  • Копія свідоцтва про народження дитини (дітей)

Додамо, допомогу можуть отримати всі діти учасників АТО до 30 листопада 2015 року.

Також можна звернутися за безкоштовною путівкою у ГО «Центр оздоровлення», що знаходиться по вулиці Коперника 11, або в Управління соціального захисту у районі чи у містах обласного значення.

Зазначимо, у Львівській області дітей прийматимуть два дитячі табори: у с. Старий Кропивник та у с. Станиля. Крім розваг та відпочинку, діти проходитимуть оздоровчі процедури: басейн, соляна шахта, ЛФК, інгаляція, кисневі коктейлі, а також мінеральні води.

На море малеча матиме змогу поїхати у с. Рибаківка Миколаївської області.

Харчування, проживання та відпочинок дітей оплачується з бюджету Львівської обласної ради. Заплатити доведеться лише за проїзд.

Тривалість відпочинку у таборах становить від 14 до 21 дня. Всього передбачено одна тисяча безоплатних путівок. Заявки приймаються від батьків дітей шкільного віку (від 7 до 17 років), а також від батьків малюків (від 4 до 6 років). Останнім потрібен супровід дорослого на відпочинку.