Для перевірки даху скличуть експертну комісію

Мешканці квартири, що по вулиці Роксоляни, дощу чекають з острахом. Дах дірявий, а комунальникам байдуже, що людей затоплює. Мешканці звернулись на гарячу лінію «Народного Контролю».
Пані Ганна бідкається – стеля сиплеться та вся в плямах. У ЛКП все заперечують, кажуть – мовляв, дах відремонтований та не має протікати.
«Текло – паркет весь здувся, там навіть мусила на плитку поміняти, тому що паркету вже не було. Як зробила там ремонт і дощ знов пішов, знов почало відлітати. Експерт подивився – каже, то не є робота, я маю заключення експерта, що то ЛКП підкладочний матеріал зробили, замазали смолою на солярці розведену, і воно нічого не дало, як бачите воно он далі тече», – бідкається мешканка квартири Ганна.
«Кожен раз нам роблять ремонт періодично з тим же результатом, абсолютно, що було, то є. Ремонт квартири ми зробити не можемо. Ну потім ЖЕК мене вмовив зробити, я згодилась. І що за два місяці той самий ефект», – розповідає мешканка будинку Галина.
Конфлікт між мешканцями та комунальниками триває вже довго. Директор ЛКП пообіцяв – скличе експертну комісію, яка під наглядом журналістів «Народного Контролю» визначить стан даху.
«Затікання як таких по факту не виявлено, щоби побачити, що є затікання, можна лише після ремонту. Заходить комісія в квартиру, дивиться на стелю, якщо мешканка допускає, якщо є замикання, складаємо акт», – розповідає директор ЛКП «Левандівка» Олег Гнида.
Комісія, яка прийшла до пані Ганни, не змогла точно визначити, чи стеля у квартирі мокра. Представники ЛКП виявились не експертами та чесно у цьому зізнались журналістам «Народного Контролю».
Ми триматимемо цю справу на контролі – звернемося у місцеву адміністрацію і міську раду, щоб ті скликали справді експертну комісію.