Для реконструкції спорткомплексу в Кременці потрібно майже 15 млн грн

Цьогоріч на конкурс Державного фонду регіонального розвитку подано проект реконструкції спортивного ядра загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради на суму 14 млн 788 тис. Депутати від «Народного контролю» в Кременецькій райраді просять колег із Верховної Ради звернути увагу на проект і посприяти ухваленню позитивного рішення.

«Реалізація цього проекту створить комфортні умови не тільки для функціонування освітнього закладу, а й для фізичного розвитку молодого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом. Для населення Кременця і району тут відбуватимуться тренування, змагання з багатьох видів спорту, культурно-спортивні заходи», — пояснює голова фракції від «Народного контролю» в Кременецькій районній раді Віталій Савчук.

Реалізація проекту відбуватиметься шляхом співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

За словами Віталія Савчука, проект передбачає облаштування футбольного поля, чотирьох легкоатлетичних доріжок, відкритого майданчика для тренажерів, тенісного корта, баскетбольного майданчика, бейсбольного поля (усі — зі штучним покриттям), а також трибун біля футбольного і бейсбольного полів на 196 і 120 місць відповідно.

«Це потрібний проект для Кременця, що має базу із зимових видів спорту, проте залишається єдиним райцентром в області, де немає футбольного поля зі штучним покриттям. Протягом останніх років при закладі проводять чемпіонат України з бейсболу серед загальноосвітніх навчальних закладів та закладів інтернатного типу, а ще в 2002 була здійснена спроба надати Кременецькій школі-інтернату і спортивного профілю. Сподіваємося, з облаштуванням спорткомплексу це вдасться зробити. Перспективи реалізації проекту й зацікавленість ним владою області є, адже комплекс буде міжшкільним, стане базою для легкоатлетичних, командних видів спорту, а сусідство із базою з розвитку зимових видів спорту (стрибки з трампліна, санний спорт) може стати поштовхом і для їх розвитку», — каже Віталій Савчук.