shelep

Для вирішення проблем Княгининівської громади варто залучити міжнародні кошти, – Шелеп

Для вирішення головних проблем Княгининівської об’єднаної громади, зокрема в сфері ЖКГ, варто створити модернізоване комунальне підприємство, залучивши кошти з міжнародних грантових програм.

Кандидат від «Народного контролю» на посаду голови Княгининівської громади Михайло Шелеп під час передвиборчих дебатів виділив серед основних проблем в сфері ЖКГ сміття, водопостачання та водовідведення. Шелеп озвучив своє бачення вирішення проблеми Брищенського сміттєзвалища.

 «Громада має бути господарем на своїй землі, тому коли місто-орендар полігону не виконує своїх обов’язків, варто їм диктувати свої умови, зокрема змусити облаштувати альтернативну дорогу для звозу сміття. Я знаю, як вирішити наші проблеми, і саме це я планую робити», – констатував він.

Під час своєї вступної промови у передвиборчих дебатах кандидат від «Народного контролю» розповів, для чого він балотується. Шелеп зазначив, що у селах Княгининівської громади не має «ні землі, ні майна», тому, ставши сільською головою, працюватиме, як цього вимагає закон і бажає громада, а не «друзі чи родичі».

«Об’єднана громада – це є шанс для розвитку усіх сіл, але щоб ним скористатися, потрібна команда, яка готова брати на себе відповідальність. Тому йду не сам, а з командою однодумців, бо одна людина сама нічого зробити не може. Я не маю у ваших селах ні землі, ні майна і нікому нічого не винен. Відповідно, якщо я стану сільським головою, працюватиму, як цього вимагає закон, і бажаєте ви, а не як цього хочуть друзі чи родичі. Я готовий бути менеджером у вашій громаді, для того, щоб громада розвивалася. Я готовий закочувати рукава і працювати», – додав Михайло Шелеп.

Зазначимо, що перші вибори об’єднаної громади відбудуться 11 грудня.