lugansk

Для журналіста важливі дві речі – правдивість і принциповість, – Юлія Курінна

Боротися за правду – справа завжди не легка. Особливо, якщо ти живеш і працюєш в області, частина якої окупована, і зовсім поруч із твоїм домом третій рік тривають бойові дії.  Знайомтесь: Юлія Курінна та Михайло Марченко – представники медійної команди «Народного контролю»  Луганщини.

Юлія – головний редактор інформаційного агентства «Видавничий дім «Час Пік», депутат Лисичанської міської ради. Вона готує новини, пише статті на економічну та юридичну тематику.

«Для мене в житті є дві важливі речі  – правдивість і принциповість. За допомогою журналістики я маю змогу доносити до людей правдиву інформацію. Можливо,  вона буде не зовсім приємна і радісна, проте всі мають право знати, що відбувається в місті, країні, світі, аналізувати цю інформацію і робити свої висновки.

Наше інформагентство завжди займало проукраїнську позицію, і ми не припинили свою роботу навіть тоді, коли містом правили терористи. Після звільнення Лисичанська я активно почала займатися громадською діяльністю. Ми проводимо загальноміські патріотичні заходи, контролюємо роботу органів місцевого самоврядування, допомагаємо армії, знімаємо відеосюжети для громадського каналу», –  розповідає Юлія.

Михайло  – директор, інженер монтажу студії «Східний павільйон»  із виробництва телевізійної продукції. Володар Гран-прі та дипломів різних журналістських і телевізійних конкурсів, у тому числі гран-прі на міжнародному телевізійному конкурсі «Хронограф». Із  2014 року після звільнення Лисичанська від терористів займається волонтерською діяльністю.

Вітаємо Юлію та Михайла з Днем журналіста! Бажаємо передовсім мирного неба над головами!