Дмитро Добродомов проведе в Рудках зустріч з мешканцями

У неділю, 22 жовтня, лідер «Народного контролю», депутат ВРУ, секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов зустрінеться з мешканцями Самбірського району в м. Рудки.

Початок – о 13:00, місце проведення зустрічі – «Народний дім» Рудок.

Зокрема, Дмитро Добродомов презентує Антикризовий план виходу країни з бідності, який напрацювала команда «Народного контролю», відповість на запитання людей, а ще представить кандидатів від партії у перших місцевих виборах Рудківської міської ОТГ.

«Я завжди охоче зустрічаюся з мешканцями рідної Львівщини, адже в такому спілкуванні чуєш настрої людей, дізнаєшся про їхні проблеми та ідеї. Ця ж поїздка для мене особливо приємна і важлива ще й тому, що сьогодні на місцеві вибори йде мій колега, представник  команди «Народного контролю»  – Богдан Кремса. Знаю його як дуже ініціативного, розумного та мудрого чоловіка. Його стратегія розвитку ОТГ відповідає ідеям нашого Антикризового плану, в основі якого напрацювання щодо покращення добробуту населення, подолання бідності, у яку людей вганяють урядові ініціативи», – говорить Дмитро Добродомов.