Дмитро Добродомов: СБУ підтвердила корупційні схеми реалізації “нафтопродуктів Курченка”

Сьогодні, 17 червня, перший заступник голови СБУ Юрій Артюхов під час засідання антикорупційного Комітету ВРУ  підтвердив факти корупційної схеми реалізації так званих «нафтопродуктів Курченка», в якій брали участь і нинішні  народні депутати, і представники.

Про це повідомив секретар Комітету з питань протидії та запобігання корупції, лідер «Громадського руху «Народний контроль»  Дмитро Добродомов.

«Щоправда, Юрій Артюхов не назвав прізвища не назвав. Мовляв, матеріали передані в Генпрокуратуру, котра розслідує цю справу», –  сказав Добродомов.

Народний депутат також повідомив, що уже завтра, 18 червня,  на суді за позовом Сергія Пашинського передасть офіційні матеріали судді, «адже представник СБУ фактично підтвердив оприлюдненні мною факти цієї брудної оборудки».

10494842_907709545937455_7903255922757932093_n

«Головний результат: справа тепер має набагато менше шансів бути замовчаною, а розслідування перейшло у публічну площину. Тепер справа за результатом – винні мають предстати перед судом у конкретній кримінальній справі і отримати конкретні терміни ув’язнення. А гроші чи пальне повернуті та передані українським військовим, що треба було зробити відразу», – наголосив   Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, мова йде про сотні тисяч тон нафтопродуктів, які пов’язані з корупційними оборудками олігарха Сергія Курченка, зберігалися на основних резервах, в тому числі і на згорілій нафтобазі у Васильківському районі Київської області.

Раніше Дмитро Добродомов  передав до Генеральної прокуратури України докази щодо розкрадання нафтопродуктів на суму 174 млн грн, до яких причетні теперішні народні депутати та колишні чиновники, які домоглися закриття цієї кримінальної справи.

СБУ відкрилакримінальне провадження стосовно одного з колишніх заступників генпрокурора за отримання злочинних доходів від керівництва нафтобази «БРСМ-Нафта» під Васильковом Київської області.