zvit

Дмитро Добродомов утретє відзвітував перед виборцями Львова

У суботу, 20 лютого,  секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер політичної партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов у Львові зустрівся з громадою 115-го «Сихівського» округу, по якому обирався в Парламент.

На зустрічі депутат розповів про рік своєї роботи у Верховній Раді і на окрузі. Зокрема, мова йшла про його законодавчу діяльність та роботу в Антикорупційному комітеті.

zvit3 (2)

Львів’яни активно підписуються за відставку Уряду Яценюка

Серед своїх головних досягнень нардеп вважає Закон «Про діяльність антикорупційного бюро», який передбачає обрання директора НАБУ на конкурсних засадах;  Закон про мораторій на експорт кругляка, який має зупинити грабунок українських лісів та підтримати деревообробну галузь. Загалом Дмитро Добродомов як співавтор долучився до створення більшості революційних антикорупційних законів, ухвалених у парламенті торік.

Лідер «Громадського руху «Народний контроль» повідомив виборцям, що минулого тижня він разом із колегами із міжфракційного об’єднання «Народний контроль» вийшов із Коаліції, адже подальше  перебування в ній – «самообман і фарс».

У залі не знайшлося жодної людини, яка б підтримала дії нинішнього Прем’єра і  його Уряду! Тож нардеп розповів, що сьогодні у багатьох містах України стартувала Всеукраїнська акція збору підписів за відставку Уряду: лише за останній тиждень свої підписи поставили понад 50 тисяч людей.

zvit1

Серед найбільш болючих питань для громади – шалені тарифи, знищена комуналка

Серед основних питань, які хотіли обговорити мешканці округу із народним депутатом,  –  визначення місця для пам’ятника Небесній Сотні на Сихові. Депутат пообіцяв  максимально посприяти встановленню монументу біля Кінотеатру ім. Довженка, як то пропонують зробити громадські активісти.

Також люди скаржилися на космічні рахунки за комуналку.  Шок від отриманих платіжок,  – це те, до чого призвела корупційна діяльність цього Уряду, – переконана громада!

Говорили і про  жахливий стан будинків, прибудинкових територій. Врешті львів’яни погодилися із пропозицією Добродомова активніше   об’єднуватися в  ОСББ.

Знову повернулися до наболілого питання облаштування пандусів для людей із обмеженими можливостями,  зокрема для ветеранів АТО, які втратили здоров’я у війні з окупантом. Як пообіцяв Добродомов, він докладе максимум зусиль, щоб на Сихові вирішенню цього питання приділили особливу увагу та облаштували пандусами  під’їзди, громадські місця, установи.

Варто нагадати, що від початку роботи у парламенті Дмитро Добродомов уже втретє відзвітував перед своїми виборцями.