Дмитро Добродомов з робочим візитом відвідав Житомирщину

Кандидат у президенти від «Народного контролю» завітав до будинку для самотніх у селі Іванівка та провів кілька зустрічей у Житомирі.

На зустрічі у будинку для самотніх підняли кілька проблемних питань пансіонату.

Основною проблемою є медичне крило закладу, яке потребує ремонту. Добродомов пообіцяв скерувати відповідне звернення Житомирській облраді, щоб нарешті були виділені кошти для оновлення закладу.

Також Добродомов зустрівся з водіями Житомира. Підприємство «Автоколона» займається внутрішніми та міжнародними перевезеннями вантажу.

Основними проблемами фірми є жахливий стан доріг, через що доводиться дуже часто ремонтувати автомобілі. Також постійні черги на кордонах, оскільки вантаж може простояти на кордонах кілька діб, що затримує водіїв.

Працівники просять забезпечити якість доріг у країні та встановити контроль цін на пальнe. Здавалося б, проблеми очевидні, однак уряд нічого не робить для їхнього розв’язання.

«Народний контроль» також подасть відповідне звернення до уряду, щоб дізнатися, куди насправді пішли гроші, які були закладені у бюджет на ремонт доріг», – пообіцяв Дмитро Добродмов.