Дмитро Добродомов зустрівся з громадою Бібрки на Львівщині

Сьогодні, 21 грудня, лідер «Народного контролю», народний депутат України Дмитро Добродомов зустрівся з мешканцями Бібрки на Львівщині та представив команду, яка бере участь у перших виборах Бібрської міської ОТГ.
Як розповів Дмитро Добродомов після спілкування з мешканцями різних міст, містечок по всій Україні висновок такий – в усіх районах, областях одні й ті ж проблеми. Відутність робочих місць та достойної зарплати, високі тарифи. І змінити ситуацію можна лише через справді нові обличчя у владі на всіх рівнях.

«Я завжди охоче зустрічаюся із мешканцями рідної Львівщини, адже в такому спілкуванні чуєш настрої людей, дізнаєшся про їхні проблеми, ідеї. А сьогодні ще й представлю команду «Народного контролю», яка бере участь у виборах до Бібрської міської ОТГ. Знаю, що вони пропонують дуже хороші ініціативи, скеровані на те, щоб зробити роботу місцевої влади максимально прозорою, щоб покращити місцеві інфраструктуру і благоустрій. У списку є багато молодих людей. Наприклад, перший номер – Мар’ян Наугольник. Попри молодий вік, він уже давно веде активну громадську діяльність, є волонтером, має сучасний погляд на те, яким має бути місцеве самоврядування. Впевнений, саме за такими людьми – майбутнє», – говорить Дмитро Добродомов.

Також «Народний контроль» задекларував свою підтримку кандидату на голову Бібрської ОТГ, чинному міському голові Бібрки Роману Гринусу.

«Ми неодноразово спілкувалися із Романом Ярославовичем, тож бачимо в ньому однодумця у питаннях розвитку Бібрської ОТГ. Маємо схожі бачення, як потрібно діяти, які процеси запускати, аби об’єднана територіальна громада розвивалася, щоб її мешканці мали комфорт, почувалися безпечно та забезпечено», – пояснив рішення Мар’ян Наугольник, перший номер у виборчому списку «Народного контролю».