GPU

До роботи прокуратури і зараз залишається чимало запитань, – Мусій (+відео)

Те, що за два роки після Революції Гідності жодну людину з оточення Януковича не притягнули до кримінальної відповідальності,  передусім відповідальні екс-очільники ГПУ.

Про це в ефірі «112.Україна»  заявив депутат об’єднання «Народний контроль»  Олег Мусій.

Також, за словами нардепа, відповідальність за провальну роботу прокуратури несуть Президент України, котрий наполягав на призначені Генпрокурорами Яреми та Шокіна, та народні депутати, що підтримали ці кандидатури.

«Зараз є запитання і до нинішнього Генпрокурора Юрія Луценка. Те, що через два роки нарешті підіймаються старі справи,  – добре. Та чому не продовжуються розслідування стосовно Яценюка, Пашинського та інших представників уже «нової влади»? Насправді матеріалів для вивчення дуже багато», – зауважив він.

Також Мусій заголосив на необхідності застосовувати до підозрюваних утікачів процедуру «заочного» обвинувачення.

«Складається враження, що цими публічними і показовими повідомленнями про підозру злочинців просто попереджають та дають час на втечу. Чому не був затриманий, наприклад,  Онищенко? Невже не можна було подати запит на анулювання його диппаспорту? Механізмів притягнення до відповідальності винних є багато – було би бажання у влади щось із цим робити», – підкреслив депутат.

Фото: antikor.com.ua